Wysyłka

Przesyłki doręczane są w dni robocze na terenie Polski (lub innych krajów europejskich) za pośrednictwem firmy kurierskiej DPD.

Zamówienia płatne przy odbiorze  złożone do godz. 12:00 będą realizowane w tym samym dniu roboczym, a ich doręczenie powinno nastąpić następnego dnia roboczego (jak zapewnia przewoźnik DPD). Zamówienia, które zostaną złożone po godz. 12:00 zostaną wysłane tego samego lub następnego dnia roboczego.

W przypadku zamówień nietypowych lub chwilowych braków magazynowych czas realizacji może się wydłużyć. W każdym takim przypadku Klienci informowani są telefonicznie lub za pomocą poczty elektronicznej. Czas realizacji może się również nieznacznie wydłużyć w okresach przedświątecznych. Realizacja oznacza proces od chwili złożenia zamówienia do momentu odebrania przesyłki przez firmę kurierską i dotyczy dni roboczych.

Do każdego zrealizowanego zamówienia wystawiana jest faktura VAT lub paragon.

Do wartości zamówienia doliczana jest kwota odpowiadająca wybranemu przez Klienta sposobowi przesyłki i płatności. Koszt wysyłki płatnej przy odbiorze (czyli za pobraniem) na terenie Polski wynosi 19 zł, koszt wysyłki po dokonaniu wcześniejszej zapłaty wynosi również 19 zł. Jeśli wartość zamówienia przekracza określoną kwotę, Klient nie ponosi kosztów przesyłki (nie dotyczy przesyłek wychodzących poza granice Polski).

Paczki zagraniczne wysyłane są dopiero w momencie otrzymania zapłaty za towar, nie ma możliwości wysłania paczki za pobraniem. Koszt przesyłki szacowany jest indywidualnie.

Uwaga!!! Szafki podologiczne wysyłane są wyłącznie na paletech przez firmy spedycyjne, koszt szacowany jest indywidualnie w zalezności od miejscowości. Możliwy jest odbiór osobisty lub zlecenie własnego transportu.