Szkolenia

Szkolenia kosmetyczne na terenie Poznania u profesjonalistów

Jako specjaliści, zajmujemy się prowadzeniem szkoleń i kursów z zakresu kosmetologii oraz medycyny estetycznej. Nasze szkolenia kosmetyczne zapewniają szeroki zasób niezbędnej wiedzy teoretycznej i praktycznej z wykorzystaniem nowoczesnych urządzeń i akcesoriów. Czas trwania poszczególnych kursów jest różny w zależności od stopnia zaawansowania. Szkolenia kosmetyczne są dokładnie planowane tak, aby płynnie przejść z teorii do praktyki. Szczegółowo omawiamy z uczestnikami wszelkie kwestie dotyczące obsługi urządzeń, zasad higieny i bezpieczeństwa, sporządzania dokumentacji, specyfiki określonych schorzeń oraz poszczególnych części ciała poddawanych zabiegowi. Kurs kosmetyczny jest niezbędny, by móc wykonywać wymarzony zawód. Dzięki zdobytej na nim wiedzy uczestnicy zapewnią klientkom bezpieczeństwo w trakcie zabiegu, a także satysfakcjonujące efekty. Nasze szkolenia kosmetyczne pokażą, jak powinny wyglądać prawidłowo i profesjonalnie przeprowadzane zabiegi. To inwestycja we własny rozwój, a tym samym zadowolenie klientek i pozytywne opinie swojego salonu.

Profesjonalne kursy podologiczne i kosmetyczne

Oferta obejmuje szeroki wachlarz usług z zakresu pielęgnacji i upiększania ciała. Organizujemy także kurs podologiczny dla osób chcących nabyć nowe umiejętności z zakresu leczenia paznokci i różnych przypadłości stóp. Daje możliwość poszerzenia swoich kompetencji i zapoznaje z technikami prawidłowego wykonywania manicure podologicznego. Nasz kurs podologiczny zapoznaje uczestników z takimi zagadnieniami, jak usuwanie modzeli i odcisków, rekonstrukcja paznokcia czy opracowywanie pękających pięt. Kursanci zdobędą wiedzę oraz umiejętności pozwalające na zapewnienie swoim przyszłym klientom pięknych, zdrowych i zadbanych stóp. Oprócz tego prowadzimy również kurs kosmetyczny. Najczęściej wybieraną opcją jest obecnie szkolenie z zakresu liftingu i laminacji brwi oraz rzęs.

Fachowe kursy kosmetyczne z certyfikatami

Oferujemy profesjonalne kursy z różnych dziedzin kosmetologii. Zapewniamy szkolenia kosmetyczne z zakresu mezoterapii mikroigłowej, podologii, laminacji i wielu innych. Zajęcia praktyczne przeprowadzamy w grupach. Wszelkie produkty wykorzystywane podczas szkolenia są dostępne u nas w sprzedaży. Posiadamy również szeroką ofertę dla osób, które interesuje kurs podologiczny. Organizujemy szkolenia w tej dziedzinie trwające 4 lub 5 dni oraz kilkugodzinne zajęcia nastawione wyłącznie na praktykę, w tym pogłębianie już zdobytej wiedzy, wykonywanie pedicure przy użyciu frezarki oraz przeprowadzanie wywiadu z klientem.

Dla kogo przeznaczona jest nasza oferta? Kurs podologiczny będzie przydatny, jeśli chcemy poszerzyć nasze kompetencje i zakres oferowanych usług. Dzięki niemu można zdobyć wiedzę na temat wielu zagadnień związanych ze schorzeniami stóp oraz prawidłowym przeprowadzaniem niezbędnych zabiegów kosmetycznych i kosmetologicznych. Każdy nasz kurs kosmetyczny stanowi gwarancję uzyskania kompleksowej wiedzy i stałego jej poszerzania. W trakcie zajęć zapewniamy materiały szkoleniowe, a na zakończenie wręczamy uczestnikom certyfikaty. Nasz kurs kosmetyczny doskonale przygotuje kursantów zarówno pod względem merytorycznym, jak i praktycznym.

TERAPIE PODOLOGICZNE – BRODAWKI WIRUSOWE

03.10.2022

PODOLOGIA OD PODSTAW – 4 DNI

Terminy w szczegółach

To 4-dniowe, intensywne szkolenie podologicznie z zakresu podstawowych zagadnień podologicznych takich jak: podstawowy zabieg podologiczny,

LIFTING I LAMINACJA BRWI I RZĘS PAKIET

Terminy w szczegółach

Zabieg liftingu rzęs polega na naturalnym podkręceniu rzęs, podniesieniu ich od nasady i przyciemnieniu, optycznie zwiększa objętość nadając spojrzeniu wyrazistość.  Laminacja brwi polega na ułożeniu i zdyscyplinowaniu zwłaszcza niesfornych włosków brwi.

PRZEDŁUŻANIE RZĘS 1:1

Wypełnij formularz, aby zapisać się na szkolenie.