Szkolenia

Szkolenia kosmetyczne na terenie Poznania u profesjonalistów

Jako specjaliści, zajmujemy się prowadzeniem szkoleń i kursów z zakresu kosmetologii oraz medycyny estetycznej. Nasze szkolenia kosmetyczne zapewniają szeroki zasób niezbędnej wiedzy teoretycznej i praktycznej z wykorzystaniem nowoczesnych urządzeń i akcesoriów. Czas trwania poszczególnych kursów jest różny w zależności od stopnia zaawansowania. Szkolenia kosmetyczne są dokładnie planowane tak, aby płynnie przejść z teorii do praktyki. Szczegółowo omawiamy z uczestnikami wszelkie kwestie dotyczące obsługi urządzeń, czy zasad higieny i bezpieczeństwa. Kurs kosmetyczny obejmuje także sporządzanie dokumentacji, specyfiki określonych schorzeń oraz poszczególnych części ciała poddawanych zabiegowi. Dzięki niemu można merytorycznie przygotować się do późniejszej pracy w branży. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, rozpoczęliśmy również szkolenia z przedłużania rzęs. Ta usługa cieszy się ogromną popularnością, więc inwestycja w kurs z pewnością się opłaci.

Teoria i praktyka na kursach kosmetycznych

Możliwość wykonywania wymarzonego zawodu niekiedy wiąże się z koniecznością dokształcania. Kurs kosmetyczny jest niezbędny, by móc pracować w kosmetologii. Zdobyta na nim wiedza przez uczestników zapewni klientkom bezpieczeństwo w trakcie zabiegu, a także satysfakcjonujące efekty. Nasze szkolenia kosmetyczne pokażą, jak powinny wyglądać prawidłowo i profesjonalnie przeprowadzane zabiegi. To inwestycja we własny rozwój, a tym samym zadowolenie klientek i pozytywne opinie swojego salonu. Zarówno oferowany kurs podologiczny, jak i kosmetyczny pozwala na rozwój swoich umiejętności. Dzięki niemu o wiele łatwiej dostać lepszą pracę lub otworzyć własną działalność. Nasze szkolenia kosmetyczne prowadzą eksperci, którzy umówią wszystkie aspekty danego zabiegu. Opowiedzą o wskazaniach i przeciwwskazaniach jego wykonania oraz odpowiedzą na wszelkie dodatkowe pytania. Proponujemy kurs kosmetyczny z zakresu henny pudrowej, geometrii brwi czy liftingu i laminacji rzęs. Dzięki nam można doskonalić się w zabiegach dotyczących oprawy oka.

Profesjonalne kursy podologiczne i kosmetyczne

Oferta obejmuje szeroki wachlarz usług z zakresu pielęgnacji i upiększania ciała. Organizujemy także kurs podologiczny dla osób chcących nabyć nowych umiejętności z zakresu leczenia paznokci i różnych przypadłości stóp. Daje możliwość poszerzenia swoich kompetencji i zapoznaje z technikami prawidłowego wykonywania manicure podologicznego. Nasz kurs podologiczny przybliża uczestników do takich zagadnień, jak usuwanie modzeli i odcisków, rekonstrukcja paznokcia czy opracowywanie pękających pięt. Kursanci zdobędą wiedzę oraz umiejętności pozwalające na zapewnienie swoim przyszłym klientom pięknych, zdrowych i zadbanych stóp. Kurs podologiczny obejmuje zapoznanie uczestników z niezbędnym wyposażeniem gabinetu podologicznego, zasadami dezynfekcji narzędzi i doboru odpowiednich preparatów pielęgnacyjnych. Oprócz tego zostaną przedstawione tajniki zawodu podologa oraz wskazówki dotyczące prowadzenia wywiadu z pacjentem. Oprócz tego prowadzimy również kurs kosmetyczny. Najczęściej wybieraną opcją jest obecnie szkolenie z zakresu liftingu i laminacji brwi oraz rzęs. Niemniej jednak wciąż zwiększa się zapotrzebowanie na wykwalifikowanych specjalistów, do czego niezbędne są szkolenia kosmetyczne. Prowadzone są w Poznaniu przez profesjonalistów, dzięki którym na rynku pojawią się nowi fachowcy podologii. Jeśli chcesz do nich dołączyć, zapraszamy.

Fachowe kursy kosmetyczne z certyfikatami

Oferujemy profesjonalne kursy z różnych dziedzin kosmetologii. Zapewniamy szkolenia kosmetyczne z zakresu mezoterapii mikroigłowej, podologii, laminacji i wielu innych. Zajęcia praktyczne przeprowadzamy w grupach. Wszelkie produkty wykorzystywane podczas szkolenia są dostępne u nas w sprzedaży. Posiadamy również szeroką ofertę dla osób, które interesuje kurs podologiczny. Organizujemy szkolenia w tej dziedzinie trwające 4 lub 5 dni oraz kilkugodzinne zajęcia nastawione wyłącznie na praktykę, w tym pogłębianie już zdobytej wiedzy, wykonywanie pedicure przy użyciu frezarki oraz przeprowadzanie wywiadu z klientem.

Dla kogo przeznaczona jest nasza oferta? Kurs podologiczny będzie przydatny, jeśli chcemy poszerzyć nasze kompetencje i zakres oferowanych usług. Dzięki niemu można zdobyć wiedzę na temat wielu zagadnień związanych ze schorzeniami stóp oraz prawidłowym przeprowadzaniem niezbędnych zabiegów kosmetycznych i kosmetologicznych. Każdy nasz kurs kosmetyczny stanowi gwarancję uzyskania kompleksowej wiedzy i stałego jej poszerzania. W trakcie zajęć zapewniamy materiały szkoleniowe, a na zakończenie wręczamy uczestnikom certyfikaty. Nasz kurs kosmetyczny doskonale przygotuje kursantów zarówno pod względem merytorycznym, jak i praktycznym.

PRZEDŁUŻANIE RZĘS 1:1

Wypełnij formularz, aby zapisać się na szkolenie.