Stawiasz pierwsze kroki w dziedzinie kosmetologii, a może chcesz rozwinąć swoje umiejętności? Trendy w modzie i urodzie ciągle się zmieniają, dlatego warto inwestować w szkolenia, które pozwolą Ci być zawsze na czasie.

Oferujemy kursy indywidualne oraz 2-osobowe. Prowadzimy zajęcia z przedłużania metodą 1:1, 2-8D, 2:1 czy też szkolenia Expert obejmujące różne metody przedłużania rzęs, jak i rekonstrukcję brwi. Wszystkie kursy odbywają się w Autoryzowanym Centrum SECRET LASHES w Poznaniu.

Nie wiesz, jakie szkolenie wybrać?

Dla początkujących proponujemy metodę 1:1, czyli doklejanie sztucznej rzęsy do naturalnej. Nieco trudniejsza jest technika 2:1, która polega na doczepieniu do rzęsy naturalnej dwóch rzęs z norki. Dla osób z doświadczeniem w przedłużaniu rzęs polecamy szkolenie z zaawansowanej metody 2-8D, która pozwala osiągnąć efekt nie tylko długich, ale też gęstych rzęs.

Zachęcamy do współpracy również osoby, które uzyskały dofinansowanie z urzędu pracy bądź UE. Przygotujemy stosowne dokumenty, które pozwolą na skorzystanie z naszych kursów.