Na czym polega zabieg?


Laminowanie rzęs jest w pełni bezpieczne dla włosków. Jest to naturalne podniesienie, podkręcenie rzęs oraz ich wzmocnienie dzięki użyciu preparatów bogatych w składniki odżywcze. Rzęsy po zabiegu są ponadto przyciemnione, dzięki czemu spojrzenie nabiera wyrazistości. A to pozwala na kilka tygodni zapomnieć o używaniu zalotki oraz maskary!


Zabieg składa się z kilku etapów, tzn.:
• odtłuszczenie włosków, zabezpieczenie skóry wokół oczu
• aplikacja odżywczego preparatu
• podkręcenie rzęs za pomocą specjalistycznych wałeczków silikonowych
• ponowne nałożenie na włoski odżywczego preparatu (dla utrwalenia efektu podkręcenia oraz zwiększenia właściwości absorpcyjnych włosków przed naniesieniem pigmentu)
• koloryzacja rzęs
• aplikacja keratyny utrwalającej wcześniej naniesione preparaty – keratyna ponadto zapewnia odpowiedni poziom nawilżenia włosków oraz ich regenerację.


Rzęsy po zabiegu są nie tylko podkręcone, odżywione, miękkie, bardziej błyszczące i przyciemnione. Są również wyraźnie pogrubione i wydłużone, a przy tym nie powodują uczucia dyskomfortu i ciężkości. Efekt ten utrzymuje się aż do 2 miesięcy (w zależności od indywidualnych cech klientki). By jak najdłużej cieszyć się oszałamiającym spojrzeniem, należy pamiętać, by w ciągu pierwszej doby po laminacji nie moczyć rzęs, nie korzystać z basenu oraz sauny, a także by nie nanosić na nie jakichkolwiek kosmetyków do 24 godzin po zabiegu. Laminowanie można powtarzać co 7-8 tygodni.
Sam zabieg jest bezbolesny i nie powoduje podrażnień. Przed jego wykonaniem należy jednak wykluczyć przeciwwskazania, jakimi jest m.in. zapalenie spojówek, zespół suchego oka, jęczmień, jaskra czy też choroby alergiczne oczu. W przypadku soczewek kontaktowych wymagane jest ich zdjęcie na czas wykonywania zabiegu.