Cążki do paznokci i nożyczki wraz z akcesoriami

Każdy profesjonalny salon urody wymaga odpowiednich narzędzi i gadżetów, które specjalistki muszą mieć stale pod ręką. Należą do nich m.in. cążki do paznokci czy oliwka do narzędzi. W związku z tym nasza oferta obejmuje podstawowe sprzęty do manicure i pedicure oraz akcesoria do ich pielęgnacji, a także wygodnego przechowywania. Posiadamy cążki do paznokci, nożyczki, tacki na narzędzia, a także specjalne preparaty do czyszczenia przyborów kosmetycznych. Akcesoria do wykonywania zabiegów można poddawać sterylizacji, natomiast regularnie stosowana oliwka pozwoli utrzymać sprzęt w czystości i przedłuży jego żywotność. Dlatego też warto, stosować się do zaleceń producenta, aby profesjonalne cążki do skórek służyły bardzo długo. Dbanie o nie, pozwoli zaoszczędzić na nowych egzemplarzach. Profesjonalne cążki do paznokci sprawdzają się nie tylko w salonach kosmetycznych, ale także w prywatnych domach. Przydadzą się do wycięcia zadartej skórki. Cążki do skórek ze stali chirurgicznej są dostępne w naszym sklepie w atrakcyjnej cenie. W ten sposób można mieć je zawsze pod ręką, a koszt produktu nie nadwyręży budżetu. Wybierając profesjonalne cążki do skórek, warto kierować się długością ostrza. Jego odpowiedni dobór zagwarantuje perfekcyjne wykonanie zabiegu.

Profesjonalne cążki do skórek ze stali chirurgicznej

Jak zadbać o wygląd dłoni? Cążki do skórek ze stali chirurgicznej starannie usuwają zbędny naskórek, co sprawia, że paznokcie wyglądają estetyczniej i przyczyniają się do poprawy całego wizerunku. Warto jednak pamiętać o sterylizacji narzędzia. Podczas pracy cążki do skórek ze stali chirurgicznej mogą przypadkowo przerwać ciągłość skóry, dlatego muszą być na bieżąco czyszczone. Dzięki starannemu opracowaniu skórek klientka będzie mogła cieszyć się pięknymi i zdrowymi paznokciami na dłużej. Profesjonalne cążki do skórek cechują się również ergonomiczną budową. To pozwala na wygodne trzymanie ich w dłoni i operowanie nimi. Ponadto cążki do skórek są wykonane ze stali chirurgicznej. Dzięki temu produkt jest trwały i gwarantuje możliwość użytkowania przez długi czas. Cążki do paznokci to również idealny przyrząd do ich higienicznego obcinania. Wysokiej jakości ostrza umożliwiają precyzję ruchu. Profesjonalne cążki do skórek występują w wariantach o różnych długościach ostrza. Dostępne są wersje 3,5,6 i 8 mm, co pozwala dopasować narzędzie do specyfiki paznokci. Wystarczy dobrać ostre cążki do skórek dopasowane do indywidualnych preferencji i cieszyć się ich wysoką jakością. Zachęcamy do zapoznania się z całym naszym asortymentem.

Narzędzia kosmetyczne niezbędne w każdym salonie

Doskonale wiemy, jakiego rodzaju sprzętu wymagają poszczególne zabiegi kosmetyczne. Zapewniamy zarówno specjalistyczne urządzenia do makijażu, podologii, jak i profesjonalne cążki do skórek oraz nożyczki ze stali nierdzewnej. Plastikowe tacki i nerki stwarzają z kolei bezpieczną i higieniczną przestrzeń do odłożenia użytkowanych w czasie zabiegu narzędzi. Zgromadzony tu asortyment to produkty wysokich standardów. Cążki do skórek wykonane są ze stali chirurgicznej, natomiast nożyczki mają proste ostrze, dzięki czemu zapewniają niesamowitą precyzję wykonywanych czynności. Stanowią one podstawę wszystkich zabiegów pedicure i manicure. Cążki do paznokci są więc obowiązkowym wyposażeniem każdego domu. Stanowią również niezbędne akcesorium w salonie kosmetycznym. Cążki do paznokci są bardziej wytrzymałą alternatywą dla nożyczek. Z tego względu chętniej wybierają je osoby o paznokciach twardych lub wrastających. Proponujemy również cążki do paznokci nóg, które wyróżniają solidne i trwałe ostrza. Dzięki nim dbanie o stopy staje się łatwiejsze. Cążki do paznokci ułatwiają dbanie o estetyczny wygląd dłoni. Z ich pomocą skórki przestają być problematyczne. Cążki do skórek ze stali chirurgicznej cechuje najwyższa jakość i niezawodność. Dzięki nim nerwowe skubanie skórek stanie się przeszłością.

Cążki do paznokci i skórek

Jaką funkcję pełnią nożyczki do paznokci i inne tego typu akcesoria? Cążki do paznokci umożliwiają bezproblemowe oraz dokładne wycięcie zadartej skórki, która może powodować dyskomfort. Nie będzie też zbyt dobrze komponowała się ze zrobioną stylizacją na paznokciach. Cążki do skórek ze stali chirurgicznej nie rdzewieją. Świetnie nadają się do sterylizacji, są wytrzymałe i szybko nie tępią się. Proponowane w naszym asortymencie cążki do skórek ze stali chirurgicznej dostępne są w kilku wymiarach ostrzy. Dzięki temu każdy znajdzie opcję dopasowaną do indywidualnych potrzeb. Ponadto profesjonalne cążki do skórek wyróżnia satynowa stal, która pozwala na komfortowe chwytanie narzędzia. Od teraz zabiegi pielęgnacyjne będą przyjemnością. Nienaostrzone i zużyte akcesoria to zmora każdego specjalisty. Profesjonalne cążki do skórek sprawią, że praca będzie wydajniejsza, a zabieg sprawniej wykonany. To duże udogodnienie zarówno dla osoby wykonującej zlecenie, jak i klientki. W przypadku grubych lub wrastających paznokci przydadzą się specjalistyczne narzędzia, takie jak podologiczne cążki. Dzięki dobrej stabilizacji i mocnemu uściskowi doskonale sprawdzają się w trudniejszych pracach przy wale paznokciowym.