Cążki do paznokci i nożyczki wraz z akcesoriami

Każdy profesjonalny salon urody wymaga odpowiednich narzędzi i gadżetów, które specjalistki muszą mieć stale pod ręką. Należą do nich m.in. cążki do paznokci czy oliwka do narzędzi. W związku z tym nasza oferta obejmuje podstawowe sprzęty do manicure i pedicure oraz akcesoria do ich pielęgnacji oraz wygodnego przechowywania. Posiadamy cążki do paznokci, nożyczki, tacki na narzędzia, a także specjalne preparaty do czyszczenia przyborów kosmetycznych. Akcesoria do wykonywania zabiegów można poddawać sterylizacji, natomiast regularnie stosowana oliwka pozwoli utrzymać sprzęt w czystości i przedłuży jego żywotność. Profesjonalne cążki do paznokci sprawdzają się nie tylko w salonach kosmetycznych, ale także w prywatnych domach. W ten sposób można mieć je zawsze pod ręką, a przystępność cenowa produktu nie nadwyręży budżetu.

Profesjonalne cążki do skórek ze stali chirurgicznej

Jak zadbać o wygląd dłoni? Cążki do skórek ze stali chirurgicznej starannie usuwają zbędny naskórek, co sprawia, że paznokcie wyglądają estetyczniej i przyczyniają się do poprawy całego wizerunku. Warto jednak pamiętać o sterylizacji narzędzia. Podczas pracy cążki do skórek ze stali chirurgicznej mogą przypadkowo przerwać ciągłość skóry, dlatego muszą być na bieżąco czyszczone. Dzięki starannemu opracowaniu skórek klientka będzie mogła cieszyć się pięknymi i zdrowymi paznokciami na dłużej. Profesjonalne cążki do skórek cechują się również ergonomiczną budową. To pozwala na wygodne trzymanie ich w dłoni i operowanie nimi. Ponadto cążki do skórek są wykonane ze stali chirurgicznej. Dzięki temu produkt jest trwały i gwarantuje możliwość użytkowania przez długi czas. Cążki do paznokci to również idealny przyrząd do ich higienicznego obcinania. Wysokiej jakości ostrza umożliwiają precyzję ruchu. Profesjonalne cążki do skórek występują w wariantach o różnych długościach ostrza. Dostępne są wersje 3,5,6 i 8 mm, co pozwala dopasować narzędzie do specyfiki paznokci.

Narzędzia kosmetyczne niezbędne w każdym salonie

Doskonale wiemy, jakiego rodzaju sprzętu wymagają poszczególne zabiegi kosmetyczne. Zapewniamy zarówno specjalistyczne urządzenia do makijażu, podologii, jak i profesjonalne cążki do skórek oraz nożyczki ze stali nierdzewnej. Plastikowe tacki i nerki stwarzają z kolei bezpieczną i higieniczną przestrzeń do odłożenia użytkowanych w czasie zabiegu narzędzi. Zgromadzony tu asortyment to produkty wysokich standardów. Cążki do skórek wykonane są ze stali chirurgicznej, natomiast nożyczki mają proste ostrze, dzięki czemu zapewniają niesamowitą precyzję wykonywanych czynności. Stanowią one podstawę wszystkich zabiegów pedicure i manicure. Cążki do paznokci są więc obowiązkowym wyposażeniem każdego domu. Stanowią również niezbędne akcesorium w salonie kosmetycznym. Cążki do paznokci są bardziej wytrzymałą alternatywą dla nożyczek. Z tego względu chętniej wybierają je osoby o paznokciach twardych lub wrastających.

Cążki do paznokci i skórek

Jaką funkcję pełnią nożyczki do paznokci i inne tego typu akcesoria? Cążki do paznokci umożliwiają bezproblemowe oraz dokładne wycięcie zadartej skórki, która może powodować dyskomfort. Nie będzie też zbyt dobrze komponowała się ze zrobioną stylizacją na paznokciach. Cążki do skórek ze stali chirurgicznej nie rdzewieją. Świetnie nadają się do sterylizacji, są wytrzymałe i szybko nie tępią się. Proponowane w naszym asortymencie cążki do skórek ze stali chirurgicznej dostępne są w kilku wymiarach ostrzy. Dzięki temu każdy znajdzie opcję dopasowaną do indywidualnych potrzeb. Ponadto profesjonalne cążki do skórek wyróżnia satynowa stal, która pozwala na komfortowe chwytanie narzędzia. Od teraz zabiegi pielęgnacyjne będą przyjemnością. Nienaostrzone i zużyte akcesoria to zmora każdego specjalisty. Profesjonalne cążki do skórek sprawią, że praca będzie wydajniejsza, a zabieg sprawniej wykonany. To duże udogodnienie zarówno dla osoby wykonującej zlecenie, jak i klientki.